“Tuse Kozmetik” şirketi kendini Türkiye parfüm piyasasında güvenilir ve sağlam bir iş ortağı olduğunu ispatlamış ve bu dalda önde gelen firmalar arasında yer almıştır.
1999 yılı itibatiyle “Tuse Kozmetik” şirketi müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri sunmaktadır.
Şu an “Tuse Kozmetik” kendi bayileriyle Türkiye’nin her tarafına yayılmıştır.

 
Türkiye piyasasındaki deneyimlerimiz ve dünya çapında ileri gelen, parfüm ve kolonya üretiminde kullanılan, parfüm esansları ve alkol üreticileri ile yaptığımız işbirliği sayesinde müşterilerimiz için en uygun ve en karlı ticareti sunuyoruz.
Tuse Kozmetik” olarak ticaret politikamız ilk önce müşterilerimizin ticaretinin gelişmesini sağlamaktır.
 
Faaliyetlerimiz
Geniş parfüm ürünleri tüketici kitlesi Türkiye’de parfüm üretiminin gelişmesini sağlamaktadır.

Üretim
Faaliyetimiz – açık parfüm ve kolonya üretimidir.
Kolonya ve parfümümüzün üretiminde Avrupa’nın en büyük şirketlerinin en kaliteli esansları kullanılmakta olup tende kalıcılık testi yapılarak satışa sunulmaktadır.
Yüksek kaliteli ham madde kullanımı ve deneyimli ekipmanların çalışmaları sayesinde “TUSE Kozmetik" şirketi Türkiye parfüm piyasasında iyi bir yer edinmekle birlikte rekabete dayanaklı bir şirket haline gelmiştir.
 
 
HAKKIMIZDA
- Temel hedefimiz müşteri portföyümüzü arttırmak ,ürün yelpazemizi genişletmek ve sunduğumuz hizmet kalitesini daha da ilerilere taşımak.
- Müşterilerimize ihtiyaçları çerçevesinde hizmet sunabilmek ve hizmet yelpazemizi sürekli genişletmek ve her şeyden önemlisi müşterilerimizle aramızdaki güven esas mutluluk kaynağımızdır.
 
  
 AYRICA; PARFÜM PİYASASINDA TUSE KOZMETİK SANAYİİ ADI ALTINDA 1999 YILINDA EN İYİ KALİTE İLE GİRİLDİ.  ŞİRKETİMİZ AÇIK PARFÜM İMALATI VE SATIŞI YAPMAKTADIR.
 
2006 YILI KASIM AYI İTİBARİYLE  ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDE  KİOSK VE STAND AÇARAK ARTAN KALİTEMİZ VE MÜŞTERİ POTANSİYELİMİZİ DAHA İLERİ DÜZEYE TAŞIMAKTAYIZ.
 
EVRENSEL REKABETÇİLİK ORTAMINDA , AYAKTA KALABİLMEK VE İLERLEYEBİLMEK İÇİN KENDİMİZİ YENİLİYOR HİZMET VE ÜRÜN KALİTEMİZİ VE ÇEŞİTLERİNİ ARTIRARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ARTIRIYORUZ. 
 
HEDEFİMİZ; TÜRKİYE GENELİNDE TÜM AVM LERDE STAND AÇMAK ,KALİTEYİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARMAK , KALİTE İLE GÖRSELLİĞİ AYNI SEVİYEDE TUTMAK,,DOĞANIN BİZE SUNDUĞU ,ANCAK İNSANLARIN HABERDAR OLMADIĞI GÜZEL KOKULARI ONLARA  SUNMAKTIR.
          
BİZİMLE AYNI DÜŞÜNCELERİ PAYLAŞAN VE KOKU DÜNYASINDA YER ALMAK İSTEYEN GİRİŞİMCİLERE ÜRÜNLERİMİZİ HERKESİN TANIMASI VE KULLANMASI YÖNÜNDE DE BAYİLİKLER VEREREK OLANAKLAR SUNMAKTAYIZ.
 
PARFÜMLERİMİZ İLGİLİ BAKANLIKLARIN İZİNLERİ VE OLURLARI ALINARAK İMAL EDİLMİŞ OLUP, KOKU ÇEŞİTLERİMİZ SINIRSIZ DENİLECEK KADAR FAZLADIR.
 
BAY VE BAYAN PARFÜMLERİMİZ 30cc 50cc ve 100 cc LİK İTHAL ŞİŞELERDE SATIŞA SUNULMAKTADIR.

Parfüm Kullanım Püf Noktaları

 

Burçlara Göre Parfüm Kullanımı